Home » Tarasy Drewniane Poznań

Tarasy Drewniane Poznań

STOL-MONT s.c. oferuje wszelki prace związane z wykonaniem posadzek drewnianych:

  •   montaż parkietów z drewna krajowego i egzotycznego, montaż parkietów pałacowych, mozaiki, deski podłogowej, paneli, montaż desek na legarach i płycie OSB
  •   przygotowanie podkładów, wylanie masy wyrównującej, klamrowanie pęknięć, zamykanie wilgoci resztkowej, wzmacnianie podkładów
  •   pomiary wilgotności podkładu, drewna, powietrza
  •   renowacje posadzek drewnianych, cyklinowanie, lakierowanie, koloryzowanie podłóg i parkietów, olejowanie podłóg i parkietów , pielęgnacje, profesjonalne naprawy rys i uszkodzeń woskiem twardym.
  •   montaż i renowację schodów z drewna
  •   tarasy drewniane

Oferujemy Państwu fachowe doradztwo poparte 20 letnim doświadczeniem, sprzedaż parkietów, desek tarasowych oraz innych materiałów z montażem, od sprawdzonych producentów z 8% VAT dla budownictwa mieszkaniowego.
STOL-MONT s.c. oferuje podłogi, parkiety z montażem na terenie całej Polski, a szczególnie montaż, cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie, tarasy drewniane Poznań, Śrem i okolice.

Taras z drewna to miejsce wypoczynku i spotkań towarzyskich. Naturalne połączenie domu z ogrodem w przyjaznym i ciepłym klimacie oraz idealne otoczenie basenu. STOL-MONT s.c. wykonuje tarasy drewniane na podbudowie płyty betonowej, konstrukcji z drewna i konstrukcji metalowej. Montujemy tarasy na powierzchniach izolowanych bez naruszenia izolacji.

Profesjonalnie zamontowany taras z drewna egzotycznego (bangkirai, massaranduba, merbau, garapa, badi i inne), drewna modyfikowanego termicznie (sosna, jesion) modrzewia syberyjskiego i europejskiego na pewno zadowoli wymagających klientów.

Oferujemy również serwis i renowację tarasów z drewna. Wykonujemy montaż tarasów drewnianych w Poznaniu i okolicy. Poznań jest naszym głównym rynkiem usług, jednak chętnie weźmiemy udział w ciekawych inwestycjach na terenie całego kraju. Kompleksowo dostarczymy wszystkie materiały.